Sužadėtuvių žiedai: ką reikia žinoti?

Sužadėtuvių žiedo išrinkimas: ką reikia žinoti?

Sužadėtuvės yra ypatingas įvykis kiekvienos poros gyvenime, todėl žiedo išrinkimas svarbus žingsnis siekiant padaryti šią dieną dar ypatingesnę. Šis aksesuaras simbolizuoja poros prisiimtus įsipareigojimus, meilę ir draugystę, tai ženklas reprezentuojantis naują gyvenimo etapą.

Tačiau sužadėtuvių žiedo išrinkimas gali būti nelengva užduotis. Svarbu atkreipti dėmesį į kelis esminius veiksnius, siekiant padaryti tinkamą pasirinkimą.

                                   

1. Biudžetas

Rinkdamiesi sužadėtuvių žiedą turite vadovautis savo biudžetu. Planavimą pradėkite nuo turimų lėšų įvertinimo, nuspręskite, kokią sumą galite skirti. Tikriausiai esate girdėję, kad sužadėtuvių žiedui turėtumėte išleisti 1 ar 2 mėnesių atlyginimą. Tačiau tai nėra taisyklė, kuria turite vadovautis. Svarbiausia, kad neišleistumėte daugiau, negu galite sau leisti. Žiedas privalo atitikti jūsų biudžetą, kad ir koks kuklus ar dosnus jis bebūtų. Įtraukite nenumatytų lėšų į savo biudžetą arba turėkite konkrečią viršutinės ribos sumą – bus lengviau suprasti savo galimybes renkantis.

2. Stilius

Žiedo stiliaus išrinkimas yra bene labiausiai bauginanti proceso dalis. Yra keletas būdų, kaip nustatyti tobulą partnerio stilių be streso, kad būtumėte tikri, kad išrinkote tinkamiausią žiedą.

Įvertinkite ką jau žinote apie dėvimą partnerio stilių, nepriklausomai nuo to, ar įprastai nešioja papuošalus, ar ne. Jeigu papuošalus nešioja – kokios spalvos jie būna? Ar papuošalai ir drabužiai yra minimalistiniai ir paprasti, ar masyvūs bei ekstravagantiški? Ar seka mados tendencijas, ar mieliau perka vintažinius gaminius?

Jeigu jums pasisekė, jūsų antroji pusė jau gali būti jums pasakiusi (arba paminėjusi kelias užuominas) apie tai, kokio žiedo norėtų. Tokiu atveju jūs turite pranašumą! Visgi, jei tokios temos pokalbio neteko turėti, pabandykite prisiminti atvejus, kada partneris buvo išreiškęs susižavėjimą draugo ar šeimos nario sužadėtuvių žiedu.

Svarbu atsižvelgti ir į gyvenimo būdą. Mėgstantiems sportuoti arba dirbantiems kūrybinį darbą rankomis bei užsiimantiems fizinėmis veiklomis tikėtina, kad labai iškilus ar didelis deimantas gali netikti ir pirmenybę reikėtų teikti smulkiam žiedui.

3. Dydis

Netikėtumo faktorius yra pagrindinis veiksnys pateikiant svarbųjį klausimą, todėl turite neišsiduodami sužinoti, koks yra jūsų partnerio žiedo dydis.

Paprasčiausias būdas yra paimti žiedą, kurį nešioja, pagal jį lengvai galėsite nustatyti reikalingą dydį. Matavimą galite atlikti liniuote, išmatuojant skersmenį arba į telefoną atsisiųskite programėlę „Ring Sizer - Ring Fing“. Šioje programėlėje lengvai ir be papildomų priemonių galėsite nustatyti žiedo dydį (rekomenduojame). Atkreipkite dėmesį, jeigu matuojamą žiedą antroji pusė įprasti mūvi ant vidurinio piršto arba nykščio – dydis bus didesnis už tą, kurį mūvi ant bevardžio piršto (sužadėtuvių žiedo vieta), todėl gali tekti šiek tiek sumažinti galutinį dydį.

Jeigu neturite galimybės išmatuoti nešiojamo žiedo, dažniausiai yra pasirenkamas vidutinio dydžio žiedas 17 mm, kurio dydį vėliau pagal poreikį galima pakeisti.

Grįžti atgal